Konštruktér v automatizácii (Ref. č.: 3317)

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou hlavnou náplňou práce bude vývoj a konštrukcia výrobných zariadení a ich súčastí.
*Konštruovať budete v CAD systémoch - prevažne v Solid Edge, (ďalej Catia, ProEngineer, Inventor a iné).
*Budete zodpovedný za spracovanie technickej dokumentácie.
*Budete podporou pre tím konštruktérov.

*Prácovať budete v skutočne stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
*Získate ročné prémie.
*Budete mať nárok na dovolenku nad rámec zákona.
*Budete môcť navštevovať kurzy cudzích jazykov, samozrejme hradené zamestnávateľom.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Chcete sa stať súčasťou medzinárodnej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti priemyselnej automatizácie?

Máte ambície pustiť sa do veľkých projektov?

Ste skúsený KONŠTRUKTÉR, ktorý nemá problém sa dohovoriť v nemčine alebo angličtine?

Hľadáme práve Vás!
Pošlite nám svoj životopis a uskutočnite si svoje sny o skvelej práci!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

*SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti konštrukcie.
*Prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky.
*Dobrá znalosť CAD systémov.
*Komunikatívna znalosť nemeckého prípadne anglického jazyka.

Chceme:
Vám pomôcť nájsť tých pravých zamestnávateľov, u ktorých budete môcť uplatniť a ďalej rozvíjať svoje dosiaľ získané skúsenosti a znalosti vo svojom technickom odbore,
Byť Vašimi partnermi, na ktorých sa môžete spoľahnúť pri hľadaní talentovaných zamestnancov, ktorí vďaka svojim technických znalostiam a relevantným skúsenostiam podporia Vašu spoločnosť v ďalšom raste.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Talentica s.r.o.
Zochova 5
81103 Bratislava
ID: 2981323   Dátum zverejnenia: 20.3.2017