Inžinier Kvality

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*budete sledovať dodržiavanie kvality na pridelenom oddelení (vstupná kvalita, výroba, výstupná kvalita)
*spolupracovať s oddeleniami (nákup, výroba)
*v reportoch budete pravidelne hodnotiť kvalitu produktu
*plánovať a navrhovať opatrenia na zefektívnenie výrobného procesu

*práca v stabilnej spoločnosti, ktorá dlhodobo pôsobí na trhu
*pracovať budete na zaujímavých projektoch a s najnovšími technológiami
*možnosť sa kariérne posúvať je tu pre každého
*benefity ako stravovanie, flexibilná pracovná doba, dni dovolenky naviac a iné

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

*Mate rád/a veci pod kontrolou, presnosť je Vaša silná stránka a ste maximálne zodpovedný/á?
*Máte technické vzdelanie a angličtina pre Vás nie je žiadny problém?
*Kvalita nie je pre Vás len práca, ale aj koníček?

Neváhajte a predstavte sa nám!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2891259  Dátum zverejnenia: 14.3.2017