Vedúci výroby

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500-1800€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete mať na starosti všetko od operatívneho riadenia majstrov až po kapacitné plánovanie výroby, logistiky a údržby
*Zúčastníte sa na transfere výroby zo zahraničia do novo postavenej haly
*Kvôli zákazkám aj materskej spoločnosti budete komunikovať v angličtine
*Reportujete manažérovi výroby

*Zázemie silnej medzinárodnej strojárenskej spoločnosti
*Možnosť pracovať so špičkovým produktom, čisté prostredie výroby
*Bezkonkurenčný sociálny program a balíček benefitov
*Atraktívne platové ohodnotenie a ďalšie zamestnanecké výhody
*Možnosti jazykového, odborného aj osobného vzdelávania

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre nášho klienta, veľkú medzinárodnú výrobnú spoločnosť v oblasti strojárstva, hľadáme kandidáta so skúsenosťami v riadení výroby na pozíciu

VEDÚCI / SUPERVÍZOR VÝROBY

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*SŠ/VŠ technického smeru
*Skúsenosti s koordináciou výroby v prostredí strojárskej, automotive, prípadne elektrotechnickej spoločnosti
*Prax s vedením tímu cca 50 ľudí ako vedúci/supervízor výroby
*Samostatnosť, schopnosť operatívne riešiť vzniknuté situácie vo výrobe
*Komunikatívna znalosť angličtiny podmienkou

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2858071  Dátum zverejnenia: 19.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-1800€/mesiac