Technológ vstrekovania plastov - automotive

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500-1800€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete mať na starosti správu a optimalizáciu výrobných pracovísk, vrátane technológií spracovania vstupného materiálu
*Taktiež sa môžete tešiť na plánovanie nových projektov, taktovanie liniek a prípravu nových technologických procesov
*Budete kontrolovať výkresovú dokumentáciu a dohliadať nad implementáciou požiadaviek zákazníka do plánovania výroby
*Ako procesného inžiniera Vás neobídu ani technologické skúšky nových produktov
*Budete v kontakte s dodávateľmi ohľadom nových zariadení a ich nasadzovaní do sériovej výroby

*Možnosť uplatniť Vaše skúsenosti v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti s materskou firmou v Nemecku
*Prácu na projektoch pre klientov svetových značiek
*Nadštandardné platové podmienky a balíček zamestnaneckých výhod
*Lokalitu na rýchly dojazd od Bratislavy

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Máte skúsenosti s technológiami vstrekovania plastov a lákajú Vás zaujímavé projekty v automotive?

Pre nášho klienta, veľkú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme kandidáta so skúsenosťami v oblasti vstrekovania plastov na pozíciu

TECHNOLÓG

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*VŠ vzdelanie technického smeru (strojárstvo)
*1-2 roky skúseností so vstrekovaním plastov, možnosť aj pre absolventov VŠ
*Skúsenosti s obslužnými robotmi a konštrukciou vstrekovacích foriem výhodou
*Skúsenosti s vedením projektov veľkou výhodou
*Komunikatívna znalosť angličtiny alebo nemčiny podmienkou

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2855018  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-1800€/mesiac