Projektový manažér v oblasti automatizácie

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
3000-3500€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Budete súčasťou medzinárodného tímu, ktorý má na starosti celkové riešenie projektu pre klienta
* Budú sa Vás týkať všetky aspekty riadenia zákazky od začiatku až do konca v odsúhlasených termínoch a budgete
* Postaráte sa aj o identifikáciu a odstránenie možných rizík v priebehu realizácie
* Ako vždy, nesmieme zabudnúť ani na dodržanie procesov a štandardov kvality
* Čaká Vás komunikácia so všetkými zúčastnenými stranami od klienta, cez dodávateľov až po technické spracovanie projektu
*A najdôležitejší je samozrejme odborný 'on site' dohľad nad samotnou realizáciou zakázky, či už na SK alebo v zahraničí

* Atmosféru špičkovej medzinárodnej spoločnosti v oblasti vývoja a aplikácie automatizácie
* Životné a dôchodkové poistenie, príspevky na šport a kultúru
* Možnosti jazykového vzdelávania
* Stravenky, v práci ovocie a smoothies
* Pri cestovaní diéty a vreckové
*Kompenzované nadčasy a car allowance

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Máte skúsenosti s riadením projektov v oblasti automatizácie a hľadáte novú výzvu?

Hovoríte dobre po anglicky a nebojíte sa ani pobytov na zakázkach v zahraničí?

Náš klient, veľká medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá navrhovaním a aplikáciou HW a SW do riadiacich systémov v priemysle, hľadá vhodného kandidáta na pozíciu

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

*VŠ vzdelanie v odbore automatizácia, aplikovaná
informatika, elektrotechnika, alebo IT
*Veľmi dobré technické znalosti HW a SW systémov v oblasti priemyselnej automatizácie
*Skúsenosti s celkovým riadením a inžinieringom projektov pre klientov, ideálne v zahraničí
*Výborná znalosť angličtiny podmienkou
*Vodičský preukaz sk. B a ochota cestovať na projekty
*Samostatnosť, schopnosť rýchlo sa zorientovať aj v cudzom prostredí

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2834989  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000-3500€/mesiac