Elektrotechnický inžinier | Využi svoju kreativitu aj zručnosť

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Náplň tvojej práce bude návrh a montáž elektrotechnických/pneumatických súčiastok a obvodov
* Neminie Ťa aj montáž výpočtovej techniky, meracej techniky, automatizačných snímačov, ovládačov a aktuátorov
* Budeš sa venovať aj vytvoreniu schém zapojení využívaním E-plánu, a následne ťa neobíde ani samotné zapojenie rôznych el. zariadení
* Budeš mať na starosti elektroinštaláciu a k tomu prislúchajúcu dokumentáciu, revíziu, prehlásenie o zhode
* Čaká ťa práca počas príprav projektu, aj počas realizácie u zákazníka.

* Zodpovedná a rozmanitá práca Ťa bude baviť
* Práca pre medzinárodne uznávanú firmu orientovanú na rast Ťa neminie
* Dobré pracovné prostredie, motivovaný tím a živá pracovná atmosféra je základ
* Čaká ťa aj profesionálny rast
* Dostaneš aj mobilný telefón

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Máš rád výzvy a rád vidíš produkt svojej práce od začiatku až do konca? Máš skúsenosti z oblasti konštrukcie a automatizácie? Potom si náš človek. Ponúkame Ti možnosť uchádzať sa o pozíciu Elektrotechnického inžiniera, vo významnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá dodávkami riešení do rôznych druhov priemyslu. V tejto práci sa nudiť nebudeš, rozmanitosť tejto pozície Ťa určite zaujme. Môžeš predviesť svoje manuálne zručnosti aj analytické myslenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Nezaobídeš sa bez vyhlášky samostatného elektrotechnika podľa § 22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
* Budeš potrebovať vodičský preukaz skupiny B a musíš byť aktívny vodič
* Znalosť SW na tvorbu elektrických schém, EPLAN je výhodou
* Hľadáme ľudí s týmito silnými stránkami: zodpovednosť, samostatnosť, tímovosť a zručnosť manuálnej práce pri zapájaní zariadení
* Budeme radi, ak máš chuť a rád cestuješ, pretože cca 50% pracovného času stráviš na služobných cestách na Slovensku aj v zahraničí

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2787760  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200