SW Developer | Švajčiarsky projekt |

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* pracovať budete na vývoji softwaru určeného pre vstrekolisy, využívame agilný vývoj
* testovanie softwaru bude taktiež Vašou náplňou práce
* budete sa aktívne podieľať na vývoji a preto sa budete osobne zúčastňovať meetingov vo Švajčiarsku
* na starorsti budete mať aj UI vyvíjaného softwaru
* ruka v ruke s vývojom ide aj údržba SW, na ktorej sa budete zúčastňovať

* príjemné pracovné prostredie nadnárodnej spoločnosti
* možnosť kariérne rásť a pracovať so zaujímavými technológiami
* flexibilnú pracovnú dobu
* myslíme aj na Váš osobný rozvoj a preto Vám poskytneme zaujímavé školenia, semináre a technologické kurzy, aby ste boli stále "IN"
* vzhľadom k tomu, že potrebujete cudzie jazyky k svojej práci, poskytneme Vám možnosť zlepšiť si ich úroveň na jazykových kurzoch

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka oslovila, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

spätnú väzbu Vám zašleme do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Hľadáte pozíciu, kde se budete môcť posunúť ďalej a kariérne aj osobnostne rásť? Radi cestujete a chcete skĺbiť záľubu v cestovaní a programovaní? Láka Vás predstava využívať angličtinu, prípadne nemčinu, priamo v praxi?

Tak pošlite mi Váš životopis a rada Vám predstavím bližšie informácie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* v Jave by ste mali byť ako ryba vo vode
* mali by ste mať skúsenosti s JavaScript a HTML5
* keďže Váš nadriadený sídli vo Švajčiarsku, pre prácu budete potrebovať komunikatívnu úroveň angličtiny a aspoň mierne pokročilú úroveň nemčiny (na jednaniach sa môže komunikácia preklopiť aj do nemčiny)
* skúsenosť s verzovacím systémom SVN oceníme, ale nevyžadujeme
* budete cestovať do zahraničia, takže pokiaľ radi cestujete, ste človek na správnom mieste

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2537750  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2500