CAD konštruktér | Poďte tvoriť veci, ktoré hýbu svetom

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
20.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1500-1800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* V rámci tímu konštruktérov budete navrhovať technické riešenia zariadení podľa objednávok klientov
* Budete pracovať v AutoCAD a tvoriť technickú dokumentáciu pre výrobu
* Kontaktovať dodávateľov v prípade požiadaviek napr. na netypické riešenie alebo materiály
* Pravidelne komunikovať s vývojom, ale aj výrobou, obchodom a nákupom

* Možnosť pracovať pre renomovanú medzinárodnú spoločnosť, ktorej produkty sú známe celosvetovo!
* Atraktívne platové ohodnotenie + prémie a bonusy navyše
* Aktívne využitie angličtiny
* Možnosti odborného a jazykového vzdelávania a rozvoja
* Šancu vyskúšať si vedenie vlastných projektov pre klienta

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štrukturovaný životopis

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Viete pracovať s AutoCADom a hovoríte komunikatívne anglicky?

Chceli by ste konečne získať prácu, ktorá dáva zmysel a Vaše riešenia budú za vami naozaj vidieť?

Pokiaľ áno, pošlite nám svoj životopis a rozhodne nebudete ľutovať!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ/VŠ Technického smeru
* Prax konštruktéra v strojárstve
* Skúsenosti s používaním AutoCAD 2D a tvorbou výrobnej dokumentácie
* Skúsenosti s vedením projektov veľkou výhodou
* Komunikatívna znalosť angličtiny alebo nemčiny

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2478414  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-1800€