C++ programátor | mikročipy | absolventi VŠ

Talentica s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*programování SW aplikací na základě pořadavků v jazyce C/C++
*vývoj nástrojů pro podporu celého vývojového cyklu
*testování navržených aplikací
*tvorba technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

*práce na zahraničních projektech, možnost vidět výsledky své práce
*příležitost k dalšímu profesnímu a osobnímu růstu
*velmi zajímavé mzdové ohodnocení
*široké spektrum dalších firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která mimo jiné dodává SW aplikace do různých průmyslových odvětví, hledáme kandidáty na pozici C++ PROGRAMÁTOR | Mikročipy.

POZICE JE VHODNÁ PŘEDEVŠÍM PRO ABSOLVENTY VŠ, ale šanci mají i seniorní kandidáti.

Hledáme více kandidátů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ vzdělání v oblasti elektroniky či IT
*zkušenosti s programováním v jazyce C/C++, výhodou je znalost Matlabu/Simulinku
*orientace v problematice mikročipů (embedded SW)
*středně pokročilá úroveň angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1717036  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 50000 Kč/měsíc