Testovací technik priamo do kmeňa! Náborový príspevok 1500 EUR!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Immediately,According to agreement
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa venuje oblasti priemyselnej výroby hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Testovací technik!

Náplň práce:
- testovanie a kontrola moderných elektro jednotiek na základe predpisov a požiadaviek zákazníka
- analýza chýb, účasť na ich odstraňovaní
- zodpovednosť za kontrolu funkčnosti jednotiek
- zodpovednosť za spracovanie príslušnej dokumentácie
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- dodržiavanie predpísaných postupov

- nástupný bonus 1500 €
- 13. plat
​- dochádzkový bonus 50 €
​- výkonnostný bonus 50 €
- ročné prehodnocovanie platu
​• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní
​• 7,5 hodinový pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické - výhodou

- schopnosť čítať elektrotechnické schémy - NUTNOSŤ !!!
- vyhláška §21, §22
- vítané znalosti funkčnosti záložných zdrojov UPS - výhodou
- ochota pracovať na 2 zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Pakancová
E-mail: poslať životopis