Simulačný inžinier pre oblasť E-mobility

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude závisieť od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Systémové simulácie mechatronických produktov: hybridné moduly, elektrické osi, aktuátory
- Počítačové modelovanie pohonného systému vozidla a pridružených subsystémov - pomocou programu Matlab / Simulink
- Simulácie jazdnej stratégie, zaťažovacie cykly
- Modelovanie a simulácia tepelného subsystému vozidla
- Implementácia modelov poškodenia v systéme alebo komponentoch pre jednotlivé cykly zaťaženia
- Tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácie
- Príprava technických správ

- 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov
- Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
- Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka
- Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
- Každoročná valorizácia miezd
- Jazykové kurzy hradené podnikom
- Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
- Ocenenie najlepších zamestnancov
- 37,5 hod. pracovný týždeň
- Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
- Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
- Firemná doprava z vybratých lokalít
- Príspevok na dopravu podľa interných predpisov
- Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu
- Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
- Masážne pracovisko
- Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
- Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor mechatronika, strojárstvo, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory

- Prax s programovaním v Matlab/Simulink
- Prax v automobilovom odbore vítaná
- Základy elektromobility
- Samostatnosť, systematickosť, štruktúrovaný spôsob práce
- Dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v time
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne a ústne) - min. B2
- Nemecký jazyk výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Mareková
E-mail: poslať životopis