Výrobný inžinier - nové projekty .13. a 14.plat

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
1 900 EUR/mesiac10% var. zložka mzdy, 13 a 14 plat, zákonné príplatky, a základ mzdy prehodnotený na základe seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh, realizácia a implementácia nových projektov zadných svetiel a s tým súvisiaca spolupráca na ich prvotnom vývoji
- Príprava procesných plánov, layoutov (AutoCAD), návrh existujúcich, ako aj nových technológii a ich implementácia do výrobného procesu
- Spolupráca pri tvorbe P-FMEA, účasť na prvých stavbách svetlometov po navrhnutí montážneho konceptu v spolupráci s vývojovým tímom
- Návrh a optimalizácia procesných tokov výroby od RFQ až po odovzdanie do sériovej výroby
- Spolupráca v rámci iných oddelení (kvalita, technológia, vstrekovanie plastov) od vývoja až po výrobu
- Práca v medzinárodnom tíme (nutná komunikácia v anglickom jazyku)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- výrobné inžinierstvo, procesy
- skúsenosť z výroby - spracovanie plastov - veľkou výhodou
- práca s AutoCAD

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Halásová
E-mail: poslať životopis