Vodič VZV junior - nástupná mzda od 1260 eur btt

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 260 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1050 eur brutto + 20% variabilná zložka mzdy vyplácaná mesačne = 1260 eur brutto + ďalšie príplatky (napr. nadčasy) a stravné lístky. Výška variabilnej zložky mzdy môže byť aj vyššia v závislosti od výkonu zamestnanca. Po skončení skúšobnej doby zvýšenie základnej mzdy, každoročná úprava mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakládka a vykládka kamiónov podľa nákládkových dokumentov, práca s VZV
* preskladňovanie tovarov a materiálov v rámci skladového areálu
* vykládka vratných obalov
* fyzická príprava kusových zásielok
* vykonávanie denných inventúr
* účasť na ročnej inventúre
* starostlivosť o zverený vysokozdvižný vozík - kontrola jeho stavu, čistota, funkčnosť
* udržiavanie čistoty a poriadku v areáli skladu
* práca na 1 zmenu, počas sezóny potreba občasných nadčasov
* dodržiavanie zásad BOZP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

* platný preukaz na obsluhu VZV - kategória W1 - podmienka
* prax vo vedení VZV minimálne 2 roky - podmienka
* ochota v prípade potreby pracovať nadčas

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov