Chutná naplň prace pre strojníka s dopravou zadarmo !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
Immediately
1 049 - 1 200 EUR/mesiacDochádzkový bonus vo výške 15 % zo základnej mesačnej mzdy. Príplatky za poobedné a nočne zmeny. Finálna výška mzdy sa odvíja od skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu strojník v jednej z najväčších potravinárskych spoločností na Slovensku.

Vaše hlavné úlohy a zodpovednosti budú:

- Ovládanie a obsluhovanie strojov na linke,.
- Dodržiavanie pokynov nadriadeného alebo vedúceho tímu a udržiavanie poriadku na pracovisku.
- Príprava a výmena obalových materiálov.
- Kontrola kvality výrobkov a vedúce záznamov o výrobe.
- Účasť na zákonných školeniach a dodržiavanie programu IL6S.

- Zabezpečená a hradená doprava z okolia
- 15% z priemernej mesačnej mzdy
- Nadštandardné a rizikové príplatky
- Stravné v podobe Edenred karty vo výške 5,80€ pri odpracovaní min. 4 hodiny
- Stravovanie v podnikovej jedálni
- Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- Zvýhodnený nákup výrobkov
- Hradená vstupná lekárska prehliadka a hradené preventívne prehliadky
- Zabezpečenie potravinárskeho preukazu
- Starostlivosť od koordinátora ešte pred nástupom do práce, vrátane absolvovania lekárskej prehliadky, ubytovania a osobných konzultácií, ktorá bude trvať počas celého trvania pracovného pomeru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov