Inžinier kvality - automobilová oblasť

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacod 1400 eur/mesiac - závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich klientov hľadáme nového člena oddelenia kvality na pozíciu Inžinier kvality.

Náplň práce:
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi
- Spracovanie, analýza a riešenie reklamácií
- Podpora pri zákazníckych auditoch
- Reporting
- Spolupráca pri vývoji a implementácii nových procesov
- Implementácia krokov na zlepšenie systému riadenia kvality
- Spolupráca s inými oddeleniami

- Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov
- Multisport karta
- Program rozvoja zamestnancov
- Rôzne firemné akcie (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Family´s days, Teambuildingy, rôzne workshopy….)
- Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách
- Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
- Referral program
a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná automobilová spoločnosť, ktorá sa venuje dizajnu a výrobe systémov a komponentov pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- technické vzdelanie
- dobré komunikačné zručnosti aj v anglickom jazyku (min. B2)
- znalosť systému manažérstva kvality
- znalosť MS Office
- znalosť nástrojov kvality (FMEA, PPAP, Control Plan), znalosť IATF, ISO 14001, OHSAS
- organizovanosť
- tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov