Pracovník kompletizácie kolies

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Immediately
1 390 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1394 - 1475 brutto + Bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepracoval si ešte vo výrobe? Nevadí! Zaškolíme Ťa. Ak skúsenosti máš, tak ich využi a vynikni!

- nakladanie pneumatík a diskov na linku
- jednoduchá montáž ventilov
- kontrola automatických zariadení linky
- nakladanie a kontrola naloženého materiálu
- práca na vysokozdvižnom vozíku po 6. mesiaci
- práca je v hlučnom prostredí
- práca na 3 zmeny
- práca vhodnejšia pre mužov
- miesto výkonu práce  Teplička nad Váhom, areál KIA motors

+ príplatky za nočné

+ poobedné zmeny
+ štvrťročné, polročné a ročné bonusy,
+ stabilná práca na HPP
+ prechod do kmeňového stavu zamestnancov
+ voľné víkendy
+ príjemný kolektív
+ zabezpečenie dopravy Kia busy
+ stravné lístky v hodnote 5,85€ alebo využívanie jedálne priamo v závode
+ Komplexné zaškolenie na prácu
+ VZV preukaz

Fixný plat 1157 EUR brutto/ mesiac

Priemerná mesačná mzda 1394 - 1475 brutto + bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť,
dôslednosť,
pozornosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov