Sales Specialist

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
According to agreement,Immediately
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť odborníkom na danú problematiku a rovnocenným partnerom pre zákazníkov z radov developerov, architektov a generálnych zhotoviteľov? Chcete sa podieľať na zlepšovaní prepravy ľudí v moderných budovách?

Potom máme ponuku práve pre vás.
Čo budete robiť:
• Navrhovať pre zákazníkov tie najlepšie riešenia (spolupráca s developermi, architektami a spoločníkmi vlastníkov bytov)
• Spolupodieľanie sa na modernizácii komerčných budov (hotely, administratívne budovy, nákupné centrá)
• Práca so zmluvami- revízia zmlúv, návrhy zmluvných podmienok, zapracovanie obchodných a platobných podmienok
• Vyjednávať s generálnymi dodávateľmi
• Riadiť predajný proces od samého začiatku
• Spolupracovať s technickým oddelením pri tvorbe návrhov zákazníckych riešení
• Vyhľadávať nové obchodné príležitosti, ďalej sa vzdelávať a odborne rásť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Máte skúsenosti v oblasti výťahov a eskalátorov a chceli by ste začať kariéru na obchodnom oddelení, aby ste využili svoje technické znalosti pri poradenstve pre klienta?
• Máte skúsenosti s predajom v stavebnom priemysle, manažmente/administratíve budov alebo v podobnom odvetví
• Radi preberáte zodpovednosť za svoju prácu, doťahujete veci do úspešného konca a zachovávate si úsmev na tvári
• Máte vodičský preukaz skupiny B
• Schopnosť dohovoriť sa anglicky je výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov