Elektrikár pre úspešnú spoločnosť Aj Absolventi

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
3,4,5/2024
1 200 - 1 680 EUR/mesiacvýsledná mzda bude dojednaná individuálne na základe Vašich skúseností !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na elektrických zariadeniach nízkeho a vysokého napätia,
- zabezpečenie preventívnej údržby elektro zariadení,
- zabezpečenie a operatívnej elektroúdržby elektrozariadení pri výrobe,
- zabezpečenie elektroúdržby zariadení počas odstávok,
bezpečnosť, zdravie, environment,
- špecifikácia dielov a postupov opráv
- neustály rozvoj v pracovnom procese

- ročné prémie
- príplatky nad rámec zákona (poobedné, nočná práca, pohotovosť, sviatky)
- špeciálne bonusy za dobré pracovné a hospodárske výsledky
- peňažné poukážky
- príspevok na upevňovanie tímu
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
- odmeny za inovačné návrhy
- odmeny pri pracovných výročiach
- zvýhodnená ponuka závodného stravovania
- ocenenie darcov krvi
- vecný balíček pri odchode na dôchodok
- výhody pre bývalých zamestnancov na dôchodku

Rodina
deň plateného voľna pre matky pri príležitosti Dňa matiek
firemný Deň detí
detské letné tábory za zvýhodnené ceny
príspevok na rekreáciu v zahraničí a v závodných chatách
peňažná odmena pri narodení dieťaťa

Športové a kultúrne vyžitie
pravidelné preventívne prehliadky zamerané na rôzne oblasti
firemné športové a kultúrne podujatia
zľavnené vstupy na koncerty, divadelné predstavenia, filmy a rôzne iné kultúrne podujatia
zvýhodnené možnosti športovania v rámci športového klubu MAESTRO
zľava na futbalovú permanentku a skipas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektroúdržba

Vodičský preukaz

B

- elektrotechnická vyhláška § 21, §22 alebo §23
- ochota sa učiť a rozvíjať
- skúsenosti v odbore / vítané/

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4780251  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac