Administratívny pracovník so SAPom a AJ

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
According to agreement
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho prestížneho klienta hľadáme Order Management Specialistu. Naším klientom je popredná spoločnosť, ktorá si zakladá na kvalite, efektivite a dokonalosti vo všetkých oblastiach svojej činnosti.

Popis Práce:
• Potvrdenie a spustenie všetkých servisných objednávok použitím špecifikovaných elektronických nástrojov, ako je SAP.
• Úzka spolupráca s oddeleniami CS Sales, Účtovníctvo, Fakturácia, Export, Nákup, Sklad a Koordinácia Projektov.
• Zabezpečenie spokojnosti zákazníka so servisnými objednávkami od zadania objednávky až po ukončenie.
• Adresovanie požiadaviek zákazníkov týkajúcich sa dodacích termínov a poskytovanie zákazníckej starostlivosti počas a po ukončení objednávky.
• Uvoľnenie faktúr pre objednávky na náhradné diely a servis a zabezpečenie včasného zápisu príjmov.
• Zodpovednosť za objednávky komponentov pre výrobu v CN/MY.
• Uspokojovanie objednávok náhradných dielov a monitorovanie dodacích termínov.
• Riadenie fakturácie náhradných dielov a servisu.
• Poskytnutie podpory oddeleniam CS Sales, Export, Sklad, Fakturácia a Inkaso.
• Vedúce projekty pre objednávky náhradných dielov a záručné objednávky.
• Nahrávanie faktúr na webové portály zákazníkov.

Čaká vás úžasná príležitosť stať sa súčasťou rastúcej spoločnosti s výnimočnou povesťou v odvetví, ktoré je absolútnym lídrom na trhu.
Pripojíte sa k podnikateľskej spoločnosti, ktorá sa môže pýšiť pozitívnou firemnou kultúrou a silným tímovým duchom, kde každý člen tímu je vážený a podporovaný.
Okrem konkurencieschopnej mzdy a bonusov ponúkame širokú škálu výhod, ktoré vám zabezpečia nielen finančnú stabilitu, ale aj pohodlie a spokojnosť vo vašom pracovnom živote.
Budete mať možnosť pracovať v hybridnom pracovnom režime, ktorý vám umožní flexibilne striedať prácu v kancelárii s prácou z pohodlia vášho domova, a to vo vzájomnej dohode podľa vašich potrieb a preferencií.
A aby sme nezabudli, ponúkame aj flexibilný pracovný čas, čo vám umožní lepšie zosúladiť pracovné povinnosti s vaším osobným životom a záujmami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Bakalársky titul v oblasti obchodnej administratívy, komerčného vzdelania, ekonómie alebo ekvivalentné.
• 2-3 roky skúseností v príbuznej pozícii.
• Znalosť Microsoft Office, Outlook, SAP a Siebel.
• Vynikajúce komunikačné schopnosti, písomné aj ústne.
• Silné organizačné zručnosti a preukázaná zodpovednosť za účty.
• Schopnosť zvládnuť viacero konfliktných priorít.
• Plynulá znalosť obchodnej angličtiny je nevyhnutná.
• Dobrá znalosť obchodných podmienok ako Incoterms, platobné podmienky a práca s bankovými dokumentmi (Akkreditív, Banková záruka), atď.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov