Administratívna práca s nemčinou a angličtinou _ Košice ( možný čiastočný home office )

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou v našom tíme by bolo :
- Prijímanie telefonických hovorov, e-mailov a otázok z ticketovacieho systému od zamestnancov a predajcov v nemeckom jazyku
- Dokumentovať tickety a profesionálne reagovať na prichádzajúce správy
- Riešiť prichádzajúce otázky s cieľom dosiahnuť správne riešenie v predpísaných lehotách
- Oznamovať riešenie ticketov príslušnému kontaktu so zákazníkom a viesť dokumentáciu
- Spolupracovať s ostatnými tímami a oddeleniami spoločnosti
- Rozvíjať všeobecné znalosti o finančných a účtovných obchodných procesoch a politikách spoločnosti , ako sú definované Centrom podnikových služieb

Bonus: - uvedený je minimálny základ mzdy, mzda sa prehodnocuje na základe seniority

Požiadavky na zamestnanca

- komunikácia v nemeckom a anglickom jazyku na úrovni B2
- určitá skúsenosť na podobnej pozícii, kontakt so zákazníkom, administratíva a pod.
-min 3 dni v mesiaci v kancelárii

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov