Hľadáme robotikov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta,+ 12,5% výkonnostný bonus + zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v časti oddelenia údržby zodpovednej za chod robotických pracovísk
- zabezpečenie programovania robotických ramien na výrobnej linke v zverenej oblasti
- zabezpečenie chodu zariadení v zverenej oblasti
- zabezpečenie servisných činností od externých firiem
- kontrola vykonávania preventívnej a prediktívnej údržby
- spracovávanie analýz porúch a podávanie návrhov na plánované opravy
- sledovanie a zabezpečenie dodržania optimálnej hladiny kritických náhradných dielov v zverenej oblasti
- zodpovednosť za vytváranie a udržovanie nevyhnutnej dokumentácie
- zabezpečovanie zaškolení pre pracovníkov na správne pracovné postupy pri opravách zariadení
- práca na 12 hodinové zmeny, 2 dni ranná, 2 dni nočná, 4 dni voľno

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- letný a zimný fin. bonus
- mesačné prémie
- príspevok na dopravu
- príspevok na stravovanie
- vernostný bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- Cafeteria
- Multisport
- firemné akcie
- príležitosť rásť a rozvíjať sa v dynamickom prostredí automobilového priemyslu
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rozvoja

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Názov klienta bude upresnený na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť robotiky ( programovanie, úpravy dráh, kalibrovanie, opravy, komunikácia, signály ..)
- komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme
- riadiace a organizačné zručnosti výhodou
- znalosť riadiacich systémov najmä Simatic S7
- orientácia vo výkresovej dokumentácii a schémach
- prax v údržbe strojov a zariadení výhodou
- výhodou znalosť preventívnej, prediktívnej údržby a TPM
- PC (MS Office), Auto CAD, znalosť procesov kvality SPC, FMEA, APQP/PPAP, skúsenosť v oblasti projektového manažmentu výhodou
- Nemecký jazyk alebo Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslava Zöldfayová
Tel.: +421910744516
E-mail: poslať životopis
ID: 4742935  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac