Čašník/Servírka

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Tále, Horná Lehota-Tále
Termín nástupu
ihneď
725 EUR/mesiacZamestnancovi patria nasledovné mzdové zvýhodnenia: - mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu v odpoludňajších hodinách za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške 0,20 eur; - mzda a mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške zákonného minima v zmysle Zákonníka práce; - mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške zákonného minima v zmysle Zákonníka práce; - mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu v nedeľu za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške zákonného minima v zmysle Zákonníka práce; - mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok – za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške zákonného minima v zmysle Zákonníka práce. Mzdové zvýhodnenie patrí aj za prácu konanú vo sviatok, ktorý prípadne na deň nepretržitého odpočinku v týždni; - mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas – za každú odpracovanú hodinu nadčas mzda a mzdové zvýhodnenie vo výške 25 % jeho priemerného zárobku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov v hotelových a reštauračných službách, celosezónna prevádzka v atraktívnom prostredí Národného parku Nízke Tatry

kariérny rast, možnosť využívať wellness centrum grátis, zľavy na skipasy v lyžiarskom stredisku Skitále, trinásty a štrnásty plat, v zimnej sezóne Skibus zdarma (Brezno - Tále)

Po preštudovaní všetkých žiadostí budeme vhodných uchádzačov kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník, servírka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať s ľuďmi a príjemné vystupovanie.

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 963353  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 725 EUR/mesiac