Nočný recepčný/á - hotel Stupka a hotel Golf, Tále

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Horná Lehota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacK mzde sú navyše vyplácané odmeny + príplatky podľa Zákonníka práce za prácu v nočných hodinách, počas víkendov, sviatkov a a mzdové zvýhodnenie za prácu v odpoludňajších hodinách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie bezproblémového chodu recepcie hotela Stupka a hotela Golf
práca na hotelovej recepcii
rezervácia ubytovania - práca so systémom Horec
vybavovanie telefonických hovorov
ubytovanie a privítanie hostí
komunikácia s klientmi
zabezpečenie školení a konferencií na hoteli Stupka

pre zamestnanca možnosť poskytnúť stabilizačný byt, v zimnom období skibus zdarma (Brezno - Tále), wellnes centrum zdarma, skipasy v lyžiarskom stredisku SKI TÁLE, trinásty a štrnásty plat, kariérny rast.

Po dôkladnom preštudovaní všetkých žiadostí budú kontaktovaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky a budú pozvaní na ústny pohovor.
Uprednostňujeme záujemcov z okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
manažérske zručnosti
príjemné vystupovanie
flexibilita
schopnosť viesť skupinu zamestnancov
ochota pracovať aj počas nočných smien
radosť z práce s ľuďmi

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1423483  Dátum zverejnenia: 1.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac