Šéfkuchár

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Horná Lehota
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 120 - 1 400 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bezproblémového chodu kuchyne počas prestížnych golfových turnajov a iných významných podujatiach.
- objednávky tovarov
- tvorba kalkulácií a nových jedálnych lístkov

Pre zamestnanca možnosť poskytnúť stabilizačný byt, v zimnom období skibus zdarma (Brezno - Tále), wellness centrum zdarma, zľava na skipasy v lyžiarskom stredisku Skitále, trinásty plat, kariérny rast.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1075083  Dátum zverejnenia: 24.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 120 - 1 400 EUR/mesiacdohodou