Účtovník

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 57, Košice - mestská časť Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho, kto vie zabezpečiť kompletné vedenie účtovníctva s podporou junior účtovníka a premýšľať, ako celý systém zefektívňovať a zjednodušovať. Pozícia účtovníka je kľúčová a naším hlavným cieľom je získať kolegu/kolegyňu, ktorý/á prinesie nový vietor a nápady, a hlavne sa stane súčasťou tímu na dlhé roky.

Náplň práce:

• Zodpovednosť za kompletné vedenie účtovníctva a daní
• Kontrola automatického účtovania prijatých a vystavených faktúr
• Účtovanie pokladničných dokladov, párovanie platieb z bankových výpisov
• Spolupráca so mzdovou účtovníčkou a kontrola účtovania miezd
• Spracovanie daňových priznaní DPH, DPPO, DzMV a komunikácia s daňovými poradcami
• Príprava ročných účtovných závierok
• Spolupráca na nastavení vnútorných procesov a interných účtovných smerníc
• Zhodnotenie, zlepšovanie systému účtovania na všetkých úrovniach - od nápadu až po realizáciu
• Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov, cieľov a finančných rozpočtov
• Zodpovednosť za dlhodobý rozvoj účtovného tímu
• Aktívne sledovanie trendov v oblasti účtovníctva
• Vedenie junior účtovníka

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á

• má výborné komunikačné zručnosti a je tímový hráč
• zameriava sa na riešenia a nie na prekážky
• má pozitívny vzťah k IT a systémom
• baví ho práca s číslami a má rád účtovníctvo
• je flexibilný/á a rád/rada sa učí nové veci
• je detailista, ale disponuje aj primeraným nadhľadom

V prípade záujmu o pozíciu, čakáme na Váš životopis, ideálne aj s motivačným listom.

Čo ponúkame:

• zmysluplnú prácu v oblasti školstva a vzdelávania, v odvetví, ktoré má vplyv na naše
životy
• ohodnotenie, ktoré Vás utvrdí v tom, že ste na správnom mieste, v správnej firme
• možnosť vzdelávať sa - kurzy, konzultácie
• stabilné zamestnanie v menšom, príjemnom kolektíve
• rôzne benefity (MULTISPORT, zamestnanecké zľavy, výborná káva, príspevok na stravu nad rámec zákona, teambuildingy, vianočný večierok)

Životopisy zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected]. Na pobočke nepreberáme životopisy.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Štruktúrovaný životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník, senior účtovník

Počet rokov praxe

5

• skúsenosti na obdobnej pozícii
• znalosť ABRA Flexi
• schopnosť efektívne komunikovať so svojimi kolegami alebo ďalšími ľuďmi v tíme
• schopnosť riešiť nečakané problémy
• kreatívne myslenie a s ním aj nové nápady
• schopnosť samostatne sa rozhodovať
• dlhodobý záujem o vzdelávanie

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4783882  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac