Regionálny obchodný konzultant pre vzdelávacie pomôcky pre materské školy

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Popradská 57, okres Malacky, okres Pezinok, okres Bánovce nad Bebravou, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Topolčany
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + odmeny z predaja, spolu 1000 - 2000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľstvo TAKTIK, patriace do skupiny TAKTIK s dlhoročnou históriou a silnou pozíciou v oblasti školstva hľadá nového obchodného konzultanta.

Naši regionálni obchodní konzultanti sú v každodennom kontakte s učiteľmi a žiakmi. Sú zodpovední za predaj a distribúciu špecializovaných moderných učebných pomôcok podľa štátneho vzdelávacieho programu a ďalšieho vybavenia pre školy.

Náplňou práce je:
- Každodenné navštevovanie školských zariadení podľa stanoveného plánu
- Obchodovanie so vzdelávacími pomôckami
- účasť na vzdelávacích seminároch pre učiteľov vedených našimi odbornými lektormi
- Prezentácia aktuálneho portfólia
- Komunikácia so zákazníkmi

Ponúkame Vám možnosť pracovať v jednom z najväčších vydavateľstiev učebných pomôcok na Slovensku a priamo sa podieľať na zvyšovaní kvality vzdelávania.

Medzi výhody ktoré Vám ponúkame patrí:
- finančné ohodnotenie vo forme fixného platu + odmien z predaja
- firemný automobil
- firemný notebook + telefón

- marketingová podpora vo forme vzoriek tovarov, prezentačných seminárov a workshopov organizovaných vydavateľstvom

- pracovné miesto s perspektívou
- zaškolenie a podpora zo strany vedenia
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno na školách

Voľnú pozíciu pre uchádzačov máme v regióne západného Slovenska. Konkrétny región bude upresnený na osobnom pohovore.

Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected]. Na pobočke životopisy nepreberáme.

Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme predovšetkým dynamické osobnosti s ťahom na bránu, chuťou pracovať a schopnosťou prinášať výsledky.

Ďalšie osobnostné predpoklady sú:
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Podmienkou je predošlá prax v obchode.

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2974222  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + odmeny z predaja, spolu 1000 - 2000 eur