Ecommerce manager eshopu pre didaktické pomôcky a vzdelávacie hračky

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Pri prachárni 18, Košice
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, viaczložkové motivačné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľstvo TAKTIK hľadá skúseného manažéra pre eshop so vzdelávacími pomôckami a hračkami www.hravaskolka.sk!

Vašou náplňou práce bude:
- správa eshopu, aktualizovanie obsahu, návrhy na optimalizáciu
- komunikácia s dodávateľmi
- výber produktov
- manažovanie krátkodobej a dlhodobej marketingovej stratégie
- návrh, koordinácia a realizácia marketingových kampaní
- komunikácia s marketingovou agentúrou a copywritermi
- kontrola a zhodnotenie efektivity kampaní
- reporting
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených KPI

Ponúkame Vám možnosť pracovať v jednom z najväčších vydavateľstiev učebných pomôcok na Slovensku a priamo sa podieľať na zvyšovaní kvality vzdelávania.
Medzi výhody ktoré Vám ponúkame patrí:
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno na školách
- motivačné finančné ohodnotenie
- firemný notebook
- firemný telefón
- voľnosť v spôsobe práce vrámci systému

Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected]. Na pobočke životopisy nepreberáme.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Štruktúrovaný životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Hľadáme skúseného, dynamického a proaktívneho pracovníka s preukázateľnými úspechmi v oblasti ecommerce.

Vyžadujeme:
- angličtinu na komunikatívnej úrovni
- prehľad v oblasti online marketingu a najnovších trendoch
- samostatnosť
- zodpovednosť
- orientácia na výsledky

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2912391  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, viaczložkové motivačné ohodnotenie