Externý grafik

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
P.O. BOX 100, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur + bonusy za plnenie termínov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jedným z najväčších vydavateľstiev učebných pomôcok na Slovensku a svoj tím chceme rozšíriť o kreatívneho grafika pre spoluprácu pri tvorbe nových publikácií, katalógov, prospektov, ako aj podkladov na webstránku.

Hlavnú náplň ponúkanej práce vidíme v:

- tvorbe návrhov printových grafík (katalógy, učebné pomôcky, zalamovanie kníh a odborných/učebných publikácií)
- príprave vizuálov reklamných kampaní (bannery)
- príprave grafických návrhov pre dizajn webstránky vydavateľstva
- komunikácii s oddelením marketingu, redakcie a tlače

Medzi výhody ktoré ponúkame patrí:

- pracovné miesto v stabilnej spoločnosti
- finančné ohodnotenie vo forme fixného mesačného paušálu
- bonusy za plnenie termínov
- dynamická práca na zaujímavých a rôznorodých projektoch
- priestor pre sebarealizáciu a voľnosť pri tvorbe grafických návrhov
- možnosť spolupráce v rámci akéhokoľvek miesta v rámci Slovenskej republiky
- v prípade vzájomnej spokojnosti perspektíva prechodu na interný pomer (TPP

Ak máte seriózny záujem o prácu v našom vydavateľstve a spĺňate predpoklady, zašlite nám svoju žiadosť výhradne emailom na [email protected] spolu so životopisom a ukážkami relevantných referencií (formou odkazu na Vaše portfólio).

Za všetky zaslané žiadosti vopred ďakujeme, avšak vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Polygrafia, médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe Photoshop - Expert

Počet rokov praxe

3

Čo od nového člena očakávame?
- prax min. 3 roky na obdobnej pozícii vítaná, ako aj „prehľad“ v oblasti social media/social sites
- ovládanie grafických programov na profesionálnej úrovni
- schopnosť pracovať tímovo, ale rozmýšľať samostatne
- kreativitu, originálnosť
- vlastnú iniciatívu a chuť neustále napredovať
- zvládať pracovné úlohy aj pod časovým tlakom
- zodpovedný prístup a dodržiavanie termínov

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2872725  Dátum zverejnenia: 4.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 eur + bonusy za plnenie termínov