Externý lektor seminárov - príležitosť pre skúsených pedagógov 1.stupňa ZŠ!

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľstvo TAKTIK pripravuje pre školský rok 2014/2015 sériu odborných seminárov určených pre pedagógov 1. stupňa ZŠ.
V tejto súvislosti hľadáme pedagógov 1. stupňa ZŠ. Výhodou sú skúsenosti s vedením seminára, resp. prednášaním na seminároch alebo konferenciách.
Vašou úlohou bude:
- podieľať sa na príprave obsahovej stránky seminárov
- prednášať na odbornom seminári pre pedagógov

- možnosť stať sa súčasťou tímu vo vydavateľstve, ktorého učebné pomôcky používajú žiaci po celom Slovensku
- externá forma spolupráce
- adekvátne finančné ohodnotenie
- plne hradené náklady spojené s touto činnosťou
- ústretový a korektný prístup zo strany vydavateľstva

Záujemci o túto spoluprácu sa môžu prihlásiť na emailovej adrese [email protected] zaslaním svojho životopisu spolu s uvedením referencií z relevantnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

učiteľ ZŠ 1. stupeň- nutná podmienka!

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
Dodržiavanie termínov
Aktívny a seriózny prístup
Prezentačné zručnosti

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1973247  Dátum zverejnenia: 9.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou