Externý lektor seminárov - príležitosť pre skúsených lektorov alebo pedagógov!

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľstvo TAKTIK pripravuje pre školský rok 2014/2015 sériu odborných seminárov určených pre učiteľov 1. stupňa ZŠ.

V tejto súvislosti hľadáme pedagógov/lektorov so skúsenosťami s vedením seminára, resp. prednášaním na seminároch alebo konferenciách.
Vašou úlohou bude:
- podieľať sa na príprave obsahovej stránky seminárov
- prednášať na odbornom seminári pre pedagógov

- možnosť stať sa súčasťou tímu vo vydavateľstve, ktorého učebné pomôcky používajú tisíce žiakov po celom Slovensku
- externá forma spolupráce
- adekvátne finančné ohodnotenie
- plne hradené náklady spojené s touto činnosťou
- ústretový a korektný prístup zo strany vydavateľstva

Záujemci o túto spoluprácu sa môžu prihlásiť na emailovej adrese [email protected] zaslaním svojho životopisu spolu s uvedením referencií z relevantnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

učiteľ ZŠ

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
Dodržiavanie termínov
Aktívny a seriózny prístup

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1932692  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou