Licencovaný obchodný konzultant ČEZ Slovensko pre SME segment

TAKTIK International, s.r.o.

Pri prachárni 18, 040 11 Košice, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
1.1.2015
1000 - 1500 EUR/mesiac, fixný základ + bonus podľa výkonu + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnost TAKTIK, licencovaný partner najväčšieho alternatívneho dodávateľa energií ČEZ Slovensko hľadá obchodného konzultanta pre východné slovensko.

Jeho náplňou práce bude:
- denné aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov - malých a stredných firiem
- analýza momentálnej situácie klientov a ich požiadaviek
- tvorba cenových ponúk za účelom zníženia nákladov na energie
- zodpovednosť za vybudovanie portfólia a vzťahov s klientom v danom regióne
- tvorba a podávanie reportov, štatistík

V prípade osvedčenia možnosť postupu na Sales manažéra s vlastným obchodným tímom a dalšími benefitmi.

Spoločnost TAKTIK ponúka uchádzačom príležitosť pracovať pod značkou najväčšieho alternatívneho dodávateľa energií - ČEZ Slovensko, s najväčším trhovým podielom medzi alternatívnymi dodávateľmi. Samotná skupina TAKTIK je firma so skusenosťami v oblasti priameho predaja v rôznych odvetviach a v 4 krajinách Európy.

Preto skúseným obchodným zástupcom s praxou ponúkame nasledovné výhody:
- stabilný pracovný pomer
- zamestnanie s fixnou zložkou platu
- variabilný bonus podľa výkonu bez horného obmedzenia

- databázu oslovovaných firiem
- firemný telefón
- firemný notebook
- firemné vozidlo

- možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu

Životopisy zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected].
Na pobočke životopisy nepreberáme.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte v slovenskom jazyku.

Viac informácii nájdete na webstránke www.taktikenergy.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Nevyhnutná podmienka pre úspešného uchádzača je minimálne 1 ročná obchodná prax v SME segmente, priamom predaji, prípadne v D2D.

Ďalšie požiadavky na uchádzačov sú:
- veľmi dobrá komunikačná schopnosť
- seriózne a reprezentatívne vystupovanie
- motivácia a entuziazmus pre obchod
- drive a zodpovednosť za plnenie cieľov
- vodičský preukaz

TAKTIK vydavateľstvo je spoločnosť s vyše 10-ročnou históriou a medzinárodným pôsobením (Košice, Praha). Za svoje pôsobenie sme sa vypracovali na jedno z najúspešnejších vydavateľstiev v oblasti tvorby školských a vzdelávacích pomôcok a osvedčeného partnera škôl.
ID: 1940012  Dátum zverejnenia: 26.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac, fixný základ + bonus podľa výkonu + ďalšie benefity