Realitný maklér/maklérka pre kanceláriu Elite, najlepšia realitná kancelária v sieti RE/MAX Slovensko za roky 2007,2008,2010,2011,2012,2013,2014.

TAJ ELITE, s. r. o.

Miesto práce
Škultétyho 2, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
percentualne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Makléri sú v aktívnom kontakte s klientom pri nábore nehnuteľností pri ich predaji,prenájme...pracujú s databázou klientov s portfóliom nehnuteľností,budujú si svoju profesionálnu kariéru, vzdelávajú sa a reprezentujú seba ako aj úspešnú kanceláriu Elite.

Makléri môžu vďaka profesionálnemu školiacemu systému v svojej kariére napredovať. Pod silnou a známou realitnou kanceláriou dosahovať životné aj finančné úspechy.Toto všetko im ponúka kancelária ktorá je 9 rokov NAJLEPŠOU KANCELÁRIOU RE/MAX NA SLOVENSKU!!! Veľká výhoda pre Vás je, že sa stanete našim kolegom v tíme kancelárie Elite!

Neexistuje "nikto" kto by sa túto pracu nenaučil a nemohol by byť jeden z tých najlepších.Neexistuje ale trvaly úspech bez vytrvalosti a disciplíny.
Ak mate tieto hodnoty je tu tím Elite kde nájdete uplatnenie,rešpekt
kus slávy a dobry tím...

V pripade záujmu o prácu realitného makléra- kontakt
Tatiana Churá, mob. 0903 79 79 72 alebo poslite Vaše CV na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Základy

Vodičský preukaz

B

www.re-max.sk/elite
www.remaxelite.sk
RE/MAX Elite je najproduktívnejšia kancelária na Slovensku v sieti RE/MAX...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Chura
Tel.: +421903797972
E-mail: poslať životopis
ID: 2043197  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: percentualne ohodnotenie