Logo Tabačka Kulturfabrik - Občianske združenie BONA FIDE

Barman v Tabačke

Tabačka Kulturfabrik - Občianske združenie BONA FIDE

Miesto práce
Gorkého 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5,6 EUR/hod.Mzda bude upresnená na osobnom pohovore podľa predošlých skúseností uchádzača. K výslednej mdze bude prirátaná aj variabilná zložka a tringelty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do barového tímu Tabačky v centre Košíc hľadáme šikovných barmanov a barbackov, ktorí budú čapovať pivká, miešať drinky, pripravovať kávu, starať sa o zákazníkov a hlavne s nami budú budovať jedinečnú atmosféru Tabačky.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis [email protected] volajte na 0940 625 263​

​Vstupy na kultúrne podujatia, priateľská atmosféra jedného z najväčších kultúrnych centier na Slovensku​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Tabačka kultivuje priestor o rozlohe 2500 m2, ktorý sa nachádza v areáli bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici a slúži na prezentáciu a produkciu súčasného umenia, spolupráce s partnermi z rôznych oblastí, angažuje sa v spoločenskom dianí a podporuje lokálne komunity. Propaguje a podporuje multikultúrnu spoločnosť, otvorený spôsob zmýšľania, experiment a kreativitu. História Tabačky Kulturfabrik (a občianskeho združenia Bona Fide, ktoré centrum prevádzkuje) je známa dlhodobou prácou v rámci košických komunít, aktívnou účasťou na budovaní kultúrnej infraštruktúry v Košiciach a propagáciou nezávislej kultúry.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4808515  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.