Vedúci prevádzky

T-Trans Pribeník spol. s.r.o.

Miesto práce
miesto výkonu práce :Pribeník, SK 07651, Košický kraj
Termín nástupu
15.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vedenie a riadenie zamestnancov spoločnosti
-príprava,tvorba a realizácia pracovných postupov - zodpovednosť za ich plnenie .
- starostlivosť o budovy, objekty , za dodržiavanie platných zákonov a predpisov /BOZP, hygiena, životné prostredie ..iné ..
- riadenie a motivácia tímu zamestnancov a brigádnikov.
- základná znalosť -prehlad zákonov / Zákonník práce, stavebný zákon ...

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku.
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie (s technickým alebo ekonomickým zameraním)
- Všeobecné základné znalosti mzdového a podvojného účtovníctva, fakturácie a daňovej legislatívy, požadujeme reálne v pracovné skúsenosti.
- skúsenosti s vedením pracovného tímu
- riadiace a organizačné schopnosti
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- Pokročilá znalosť práce na PC, MS Office/Internet
- Vodičský preukaz skupiny „B“- prax min. 3 roky

Naša spoločnosť podniká v oblasti obchodu a skladovania, cestnej logistiky,. .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2848510  Dátum zverejnenia: 15.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou