Можливість для людей з України

Rozširujeme team a hľadáme Prípravára vozidiel - PDI/Autoumývača

T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
750 - 1 500 EUR/mesiacCelková mzda je dvojzložková : základná mzda + pohyblivá zložka mzdy výkonnostná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- precízne čistenie interiéru a exteriéru nových vozidiel, jazdených vozidiel a zákazníckych vozidiel, príprava kolies na sezónu,
​- starostlivosť o čistotu interiéru a exteriéru vystavovaných vozidiel v showroome,
​- výstupná kontrola umytého vozidla pred odovzdaním zákazníkovi,
​- vedenie evidencie umytých a vyčistených vozidiel,
​- správa vozového parku pridelených vozidiel,
​- vykonávanie skúšobných jázd s klientami, vedenie evidencie skúšobných jázd,
​- pomocné práce v dielni v servise, - príprava a iné činnosti v pracovnom zaradení podľa pokynov nadriadeného,​

​- príjemné a moderné pracovné prostredie,
​- práca v stabilnej a na trhu predaja vozidiel a príslušenstva a servisných činností známej spoločnosti,
​- adekvátne a finančne zaujímavé ohodnotenie v závislosti od podávaného výkonu,
​- zamestnanecké benefity,​

V prípade Vášho záujmu nám zašlite profesijný životopis na emailovú adresu:
[email protected]
Kontaktná osoba : Ing. Andrea Kostolná
odd. Ľudské zdroje - manažér
0915 474 077, 02 205 11 103
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše údaje starostlivo spracujeme a posúdime. Kontaktovať Vás budeme telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​- zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme,​

T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. je autorizovaná spoločnosť pre predaj a servis
vozidiel JAGUAR a LAND ROVER .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4813205  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac