Predajca vozidiel značky Volvo

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

Miesto práce
Lamač
Termín nástupu
podľa dohody
500 - 4 000 EUR/mesiacDvojzložková mzda: základná mzda + pohyblivá zložka mzdy výkonnostná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadá nové obchodné príležitosti a zákazníkov pre predaj vozidiel VOLVO,
- aktívna akvizícia a práca s databázou doterajších zákazníkov,
Dbá na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a zákaznícku spokojnosť.
Dosahuje požadovaný objem predaja a zisku z predaja VOLVO podľa stanoveného plánu predaja vozidiel a finančného plánu.
Zúčastňuje sa promo akcií, expozícií, prezentácií spoločnosti a značky VOLVO.
Vykonáva ostatné pracovné činnosti podľa pokynov nadriadeného v súlade s pracovným
zaradením.

Práca pre lokálnu, dynamickú a rastúcu spoločnosť s pôsobnosťou viac ako 20 rokov na trhu.
Príjemné a moderné pracovné prostredie a priateľský tím.
Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti.
Možnosť získania firemných benefitov.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vaše údaje starostlivo spracujeme a posúdime.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú uvádzaným požiadavkám.

kontaktná osoba: Ing. Miroslava Jurášková - Sales Manager Volvo, 0905 756 256, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, obchodný segment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Požadujeme skúsenosti z predaja, skúsenosti z predaja v automobilovom priemysle sú výhodou, nie však podmienkou.
Organizačné schopnosti, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
Vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, spoľahlivosť a zodpovednosť.

T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. je autorizovaná spoločnosť pre predaj a servis
vozidiel JAGUAR a LAND ROVER .
ID: 2943575  Dátum zverejnenia: 23.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac