Reagujte bez životopisu

Účtovník/-čka

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ, ASAP
1 800 - 2 000 EUR/mesiac+ výška pohyblivej zložky mzdy je v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného účtovníka, ktorý svojimi znalosťami povedie ekonomické procesy v spoločnosti.

Vedenie podvojného účtovníctva alebo spracovanie podkladov pre účtovú kanceláriu.

Vystavovanie faktúr, zmlúv.

Analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na stabilizáciu.

Plánovanie, prognóza a analýza jednotlivých druhov výdavkov, kontrolná činnosť.

Spracovanie pokladničných dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov.

Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností, zastupovanie
spoločnosti v daňovom konaní.

Oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku.

Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre
banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov.

Spracovanie štatistických výkazov.

Komunikácia s klientmi, inštitúciami.

Spolupráca v rámci oddelenia.

Riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom, vedenie pokladne.

Dohľad nad správnym a promptným vyplatením dodávateľov, účtovanie odberateľských
faktúr.

Príprava reportov, výkazov a analýz.​

Ponúkame Vám:

  • mzdu zodpovedajúcu Vašim skúsenostiam
  • podporíme Vaše vzdelávanie
  • sociálny program
  • flex. pracovný čas
  • základné pracovné prostriedky i na súkromné účely​

Samostatnosť, zodpovednosť, empatia, koncepčné myslenie, vyhľadávanie súvislostí. zvládanie stresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Human - Mierne pokročilý
Proluc - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, ekonomika

Počet rokov praxe

2

Znalosť ekonomickej legislatívy pre podvojné účtovníctvo a dane.

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4815967  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac