Можливість для людей з України

Vodič VZV alebo CXT pre TOP zamestnávateľa. Mzda od 1 400,- €. Ubytovanie zabezpečené, doprava. Za nástup +250,-€.

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 241,5 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1241,50,- € Priemerná mzda 1 400,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáte platný preukaz VZV, ale máte prax? Hľadáte stabilitu a istotu?
Obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov. Ubytovanie je zabezpečené hneď i starostlivosť koordinátora.
Práca je na 3 zmeny.

Video k pracovnej pozícii:

- obsluha VZV alebo ťahača CXT
- preprava materiálu na montážnu linku
- nakladanie a vykladanie paliet s tovarom

Obnovujeme, rozširujeme platnosť preukazov VZV.

Ubytovanie.
Možnosť dopravy.
U nás stravné lístky.
Pravidelný príjem i zálohy.
Stabilné, dlhodobé zamestnanie na pracovnú zmluvu.
Nadčasy s výhodným príplatkom.
Poistenie je štandard.

Vyznačujeme sa stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Úspešní idú s nami, rozhodnite sa správne.

Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Najväčšia TOP logistická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV
- dobrý zdravotný stav

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4791918  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 241,5 EUR/mesiac