Hotelový recepčný/recepčná

Dunajský pivovar (T-CLAN s. r. o.)

Miesto práce
Hattalova 8, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie a od ubytovanie hostí (check-in/check-out);
- priamy kontakt a komunikácia s hosťami (poskytovanie informácií, zaisťovanie služieb pre hostí);
- prijímanie a vybavovanie telefonických aj on-line rezervácii, vypracovanie ponúk pre klientov;
- práca s hotelovým rezervačným systémom HORES;
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania;
- vedenie evidencie ubytovaných hostí a poskytnutých služieb;
- vybavovanie prípadných reklamácii hostí;
- práca s hotelovými účtami, vyúčtovanie hostí, fakturácia;
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb – práca s pokladňou;
- zodpovednosť za zverenú hotovosť;
- zodpovednosť za spracovanie dennej uzávierky, za správnosť cien a účtov;
- administratívno-ekonomická činnosť ;
- čiastočne marketingové aktivity;
- práca na zmeny (denné a nočné zmeny)
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku, príp. v nemeckom jazyku;
- a iné činnosti.

Malý, priateľský tím. Rôznorodá, samostatná a dynamická práca.
Nástup ihneď!

VYHRADZUJEME SI PRAVO KONTAKTOVAT IBA VYBRANÝCH UCHáDZAčOV , KTORÍ VYHOVUJÚ KRITÉRIÁM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, komunikatívnosť, lojalita, spoľahlivosť.

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním reštaurácií, botelu a mini pivovarou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2109156  Dátum zverejnenia: 21.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou