Vodič dodávky

T-biznis, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 103/a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na na dodávku do 3,5t na vnútroštátnu prepravu tovaru (rozvozy tovaru alebo kusových zásielok v rámci Bratislavy a okolia), alebo aj medzinárodnú prepravu tovaru. Vyžadujeme vodičské oprávnenie skupiny B, prax ako vodič cestnej nákladnej dopravy minimálne 3 roky, zodpovednosť a spoľahlivosť. Výhodou je prax v rozvoze tovaru alebo kuriérskych službách.

Ponúkame moderný vozový park, zodpovedajúce vybavenie vozidiel, seriózny prístup, stále zamestnanie, možnosť pracovať aj cez víkendy, pravidelný zárobok.

Vážení uchádzači, prosíme Vás k zaslanému životopisu uviesť, či máte záujem o vnútroštátnu alebo medzinárodnú prepravu. Vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali. Ďakujeme Vám za zaslanie Vašich životopisov. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a kompetencie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Flexibilita, samostatnosť, ochota pracovať, spoľahlivosť, čestnosť, zodpovednosť, orientačné schopnosti, radosť zo šoférovania.

Dopravná a špedičná spoločnosť s vlastným moderným vozovým parkom, zabezpečujúca dopravné a špedičné služby v rámci Slovenska aj Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2332680  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou