Asistentka predaja

T A J P E X spol. s r.o.

Miesto práce
ZOC MAX Poprad, predajňa Coccodrillo, okres Poprad
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna a profesionálna starostlivosť o zákazníka v súlade s konceptom a štandardami značky Coccodrillo
- Aranžovanie a rozmiestnenie tovaru podľa Visual Merchandisingu
-Práca s programom Omega, pokladňou a platobným terminálom
-Udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
-Príjem a doplňovanie tovaru
-Plnenie predajných cieľov a orientácia na úspech
-Účasť na inventúrach
-Evidenčné činnosti spojené s predajom

-Zodpovedajúce platové podmienky a motivačné ohodnotenie
-Komplexné zaškolenie
-Kultivované pracovné prostredie

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám e-mailom štruktúrovaný životopis v SJ aj s fotografiou na adresu: [email protected]

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu.

K žiadosti prosíme priložiť nasledovný text :

Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z.
V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Profesia, spol. s r.o. a T A J P E X spol. s r.o. prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

skúsenosť z obchodu vítaná - nie je podmienkou, komunikatívnosť, kultivovaný slovný prejav, príjemné vystupovanie,
samostatnosť a zodpovednosť, vzťah k móde, kreativita,

Naša spoločnosť prevádzkuje na Slovensku obchody značky Coccodrillo, ktorá je vedúcou značkou na trhu s detským oblečením pôsobiacou na 24 medzinárodných trhoch, prevádzkuje 480 predajní v Európe a na Blízkom Východe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 521740  Dátum zverejnenia: 22.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou