Pekár, cukrár, výroba listkového cesta

SZITI s.r.o.

Miesto práce
Čsl. armády 6, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, v závislosti od šikovnosti a odbornej zdatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava listkového cesta
-príprava surovín na výrobu cukrárských výrobkov
-príprava, spracovanie a výroba širokej škály cukrárenských polotovarov a hotových výrobkov
-dôsledné dodržiavanie receptúr
-vykonávanie senzorickej kontroly akosti výrobkov
-obsluha strojno-technologických zariadení
-dodržiavanie prísnych hygienických štandardov

stabilné pracovné zázemie
práca s kvalitnými surovinami
strava a pitný režim
zľavy na výrobky spoločnosti

Uchádzač, ktorý nie je vyučený v cukrárenskom obore, ale má znalosti a vzťah, v danej oblasti sa môže takisto uchádzať o túto pozíciu.
Príjmeme uchádzačov, ktorí majú veľký záujem o dlhodobú prácu.
Uchádzač musí mať platný zdravotný preukaz a odbornú spôsobilosť.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Oceníme priložený motivačný list a rozsiahlejší životopis.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pekár, cukrár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovných, kreatívnych, pre ktorých je ich práca aj hobby.
Cukrár/ka by mal spĺňať:
-manuálna zručnosť, zmysel pre detail
-tvorivosť
-dôslednosť, precíznosť, pozornosť, spoľahlivosť
-pamäť a praktické myslenie
-kolektívnosť a kolegialita

Spoločnosť SZITI s.r.o.
- výroba a predaj cukrárenských výrobkov

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2279389  Dátum zverejnenia: 8.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, v závislosti od šikovnosti a odbornej zdatnosti