Szlovák-angol-magyar nyelvű irodavezető

SzékhelySzolgálat.Net

A munkavégzés helye
Pozsony - Bratislava
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
15.09.2014
Bérfeltételek (bruttó)
900 EUR/hónap

Magyarországi, irodai szolgáltatásokkal foglalkozó cég Pozsonyban nyíló irodájába keresünk irodavezetőt, szeptemberi kezdéssel.

Munkaidő: hétköznap 09:00 - 16:30
Munkavégzés helye: Bratislava I.

Feladatok:
- ügyfelek fogadása, tájékoztatása
- bejövő telefonos és e-mailes megkeresések kezelése
- postai küldemények átvétele, kezelése, ügyfelek értesítése
- számlázás, számlák, szerződések iktatása
- könyvelővel, közjegyzővel egyeztetni, szükséges dokumentumok összekészítése számukra
- hivatalokkal való kapcsolattartás
- postázás, néha egyéb irodán kívüli feladat intézése

Követelmények:
- angol, szlovák, magyar nyelv társalgási szintű ismerete
- önálló, hatékony munkavégzés, proaktivitás
- precizitás, multitasking
- tanulási hajlandóság, nyitottság, rugalmasság
- legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- tanulási és fejlődési lehetőség
- jó munkakörülmények, rugalmasság

Jelentkezéshez küldd el ANGOL VAGY MAGYAR NYELVŰ önéletrajzodat és motivációs leveledet a jobs-KUKAC-szekhelyszolgalat.net címre, az e-mail tárgyában ezt tüntesd fel: SzSzNet/2014/07.

Az állásinterjúkat július 30-31-én, magyar nyelven tartjuk meg.

Információk a kiválasztási folyamatról

ANGOL VAGY MAGYAR nyelvű önéletrajz szükséges a jelentkezéshez. Az állásinterjúk július 30-31-én, magyar nyelven kerülnek megtartásra.

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) és Szlovák nyelv - Küszöbszint (B1) és Magyar nyelv - Küszöbszint (B1)

Egyéb ismeretek

Számlázás - Alapok
Microsoft Word - Haladó
Microsoft Excel - Haladó
Google Ads - Alapok

Szakmai tapasztalat években

1

Önálló, hatékony, proaktív munkavégzés.

Cégünk 2009 óta foglalkozik székhelyszolgáltatással. Szolgáltatásunk megbízhatóságának és flexibilitásának köszönhetően mára Magyarország egyik piacvezető szolgáltatójává léptünk elő.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott
ID: 1807943  Dátum zverejnenia: 21.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/hónap