Logo SZC Hippokrates, spol. s r.o.

Recepčná

SZC Hippokrates, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievozská 4a, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho medicínskeho centra hľadáme spoľahlivú recepčnú, ktorá by dotvorila náš tím. Ak máte skúsenosti s administratívnými prácami a s prácou na recepcii, neváhajte a kontaktujte naše centrum.
Preferujeme kandidáta so skúsenosťami s prácou na recepcii v zdravotníckom zariadení, avšak nie je to podmienkou. Ponuka je vhodná takisto pre uchádzačov so zdravotníckym vzdelaním.

Náplň práce:
* zodpovednosť za plynulý chod recepcie,
* objednávanie pacientov telefonicky, emailom alebo osobne, komunikácia s  lekármi, iným zdravotnýckym personálom a laboratóriom,
* prijímanie telefonátov, poskytovanie informácií pacientom o službách kliniky,
* telefonická a mailová komunikácia s klientmi aj v anglickom jazyku / ovládanie ďalšieho jazyka je výhodou,
* príprava zdravotnej dokumentácie klientov,
* pomoc pri vybavovaní objednávok z e-shopu (posielanie zásielok cez doručovací systém Packeta),
* práca s informačným a objednávkovým systémom zdravotníckeho zariadenia,,
* práca s pokladňou (ERP), platobným terminálom, uzávierkami
* starostlivosť o poriadok o vstupné priestory, čakáreň, kuchynka, dopĺňanie spotrebného materiály do automatu na vodu.
* vykonávanie drobných nákupov ako sú periodiká, časopisy.

  • Budeš pracovať v nadštandardnom zdravotníckom centre, kde sa stretávaš s odborníkmi z rôznych oblastí.
  • Máš možnosť využívať služby kliniky v ponúknutom benefitovom balíku, čo ti ušetrí čas a peniaze.
  • Pracuješ v malom kolektíve v rodinnej firme a atmosfére.
  • Získavaš vouchery na kultúrne podujatia a darčekové poukážky, aby si si mohol/a užiť svoj voľný čas.
  • Môžeš sa tešiť na zaujímavé teambuildingy, ktoré ti pomôžu spoznať tvojich kolegov a posilniť tímovú spoluprácu.
  • Máš k dispozícii zdarma kávu a čaj a každý deň si môžeš vychutnať čerstvé ovocie.
  • Okrem toho máš aj pravidelné školenia a možnosť profesionálneho rastu.

Z kapacitných a časových dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady na uvedenú pozíciu. Prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s aktuálnou fotografiou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

recepčný

Počet rokov praxe

2

* príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ústretovosť, časová flexibilita,
* minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
* znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni,
* dobré organizačné schopnosti,
* zvládanie multitaskingu a práce v dynamickom tempe,
* počítačové znalosti - Excel, Word, Outlook,
* ochota učiť sa nové veci,
* zodpovedný a precízny prístup k práci,
* skúsenosti s administratívnou prácou, prácou na recepcii zdravotníckeho zariadenia sú vítané, nie sú však podmienkou.

Súkromné zdravotnícke centrum Hippokrates, spol. s.r.o. sídli v Bratislave na Prievozskej ulici v Apollo Biznis Centre II, svoje služby poskytuje už tri desaťročia. Špecializuje sa na liečbu neurologických ochorení ako sú bolesti hlavy, bolesti chrbta, tetánia a pod. V SZC Hippokrates však nájdete aj služby všeobecného lekára, internistu, fyzioterapeutov a arteterapeutky. Poskytujeme komplexné zdravotnícke služby – diagnostiku, medikamentóznu, infúznu liečbu, kvalitnú fyzioterapiu, diagnostiku EKG, EMG a USG vyšetrenia. Zariadenie tiež ponúka regeneračné procedúry a má vlastnú značku výživových doplnkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Točík Berkyová, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 4835916  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac