Obchodně-technický zástupce pro Slovensko

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nitranský kraj, Trenčianský kraj, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovník bude zodpovědný za prodej výrobků a služeb pro automatizaci a bezpečnost strojních zařízení. Jedná se o správu stávajících zákazníků, vyhledávání nových zákazníků a projektů z oblasti automatizace a bezpečnosti strojního zařízení. Základem je denní kontakt se zákazníky (ve strojírenství, v elektrotechnice) a s tím spojené cestování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání v zázemí firmy s dlouholetou zkušeností v oboru bezpečné automatizace. Odpovídající platové ohodnocení a odměny dle dosažených výsledků.
- služební auto a telefon i pro soukromé účely
- týden dovolené navíc
- notebook
- příspěvek na stravování

Informace o náboru

E-mailem pošlete profesní životopis, případně motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Automatizace, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme min. středoškolské vzdělání s maturitou elektrotechnického směru a nejlépe praxi v oboru průmyslové automatizace. Ochotu denně cestovat, dobré komunikační dovednosti, logické myšlení. Anglický nebo německý jazyk pro orientaci v katalozích je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme komplexní služby v oblasti automatizace a bezpečnosti strojů. Na trhu jsme již od roku 1991. Dodáváme výrobky předních evropských výrobců v oblasti bezpečné automatizace, provádíme projekční činnost, programování, technické poradenství, stavíme jednoúčelové stroje.
ID: 2416346  Dátum zverejnenia: 29.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou