Manažér skladu

Systemair Production a. s.

Miesto práce
Kalinkovo
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude závisieť od vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený líder s vášňou pre logistiku a riadenie tímu? Hľadáme manažéra skladu, ktorý sa pripojí k nášmu tímu . Hľadáme niekoho, kto vie ako to v sklade chodí a bude nám vedieť pomôcť vylepšiť naše procesy. Od riadenia zásob až po tímový dohľad bude zohrávať kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní hladkého a efektívneho toku materiálov a hotových výrobkov.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Náš spoločný cieľ je pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch, ale nie na úkor životného prostredia.

Ako líder v oblasti vzduchotechniky sme hrdí na náš záväzok k inováciám, efektívnosti a rozvoju zamestnancov.

Aká bude vaša pracovná náplň:

  • Viesť a mentorovať tím zamestnancov skladu, poskytovať poradenstvo a podporu pri optimalizácii výkonu
  •  Dohliadať na procesy kontroly zásob vrátane príjmu, skladovania a plnenia objednávok.
  •  Zabezpečiť včasné a presné dodanie tovaru zákazníkom v spolupráci  s ostatnými oddeleniami
  • Implementovať a presadzovať bezpečnostné protokoly na udržanie bezpečného pracovného prostredia pre všetkých zamestnancov.
  • Neustále identifikovať príležitosti na zlepšenie procesov a implementovať osvedčené postupy na zvýšenie efektívnosti.

Pridaj sa k nám pri formovaní budúcnosti logistiky a buď súčasťou tímu, ktorý prináša úspech!

Zázemie silnej zahraničnej spoločnosti blízko Bratislavy
Práca s modernými technológiami

Podporujúce a spolupracujúce pracovné prostredie

​Odmena navyše 2x ročne (leto, zima)
​Príspevok na DDS
​Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, nepriaznivé životné udalosti)
​Pravidelný prísun ovocia na pracovisku
​Firemná kantína
​Zamestnanecké akcie ( vianočný večierok, dni zdravia, športové dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika, Skladový manažment

Počet rokov praxe

5

  • Minimálne 5 rokov skúsenosti s riadením skladu alebo podobnou vedúcou funkciou
  • Silné organizačné schopnosti
  • Schopnosť efektívne prioritizovať úlohy
  • Skúsenosti s ERP systémami / odbornosť v systémoch riadenia (WMS), MS Office/ Teams
  • Tímový hráč, schopnosť pracovať pod tlakom a v dynamickom prostredí
  • Výborné komunikačné zručnosti so schopnosťou motivovať a inšpirovať členov tímu
  • Znalosť bezpečnostných predpisov a osvedčených postupov v skladových prevádzkach
  • Znalosť anglického jazyka veľkou výhodou

Systemair je popredný svetový dodávateľ vysokokvalitných produktov a systémov pre vetranie, vykurovanie a chladenie. Už 50 rokov poskytujeme zákazníkom inovatívne, udržateľné a energeticky účinné produkty a HVAC riešenia.

Od nášho prvého vynálezu v malej dielni vo Švédsku až po naše súčasné prevádzky v 52 krajinách, 90 partnerských spoločností a viac ako 6500 zamestnancov. Bez ohľadu na to, ako ďaleko do budúcnosti pokročíme, náš inovatívny duch a základné hodnoty zostávajú rovnaké.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Všetko s jedným spoločným cieľom: pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch pre optimálne vnútorné prostredie a pohodlie, ale nie na úkor životného prostredia.

Výrobný závod Systemair Production a.s., v Kalinkove, vyvíja a vyrába vzduchotechnické výrobky, ktoré sú exportované do viac ako 50 krajín sveta. Okrem vývoja a výroby využíva spoločnosť aj vlastné a ojedinelé vzduchotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Grambličková
E-mail: poslať životopis
ID: 4790364  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac