Vedúci útvaru riadenia kvality

Syráreň Havran, a.s.

Syráreň Havran, a. s. Priemyselná 1339, Senica, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou VURK v našej spoločnosti bude:

• zodpovednosť za systém kvality v podniku a za zhodu výrobkov podľa špecifikácií
• spracovanie a sledovanie zákazníckych reklamácii
• správa dokumentácie ISO a IFS
• príprava auditov
• komunikácia s kontrolnými orgánmi
• príprava vzoriek za účelom externých analýz
• dohliadanie na vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
• vedenie laboratória po stránke metodickej, personálnej a materiálno – technickej
• vytváranie interných smerníc a noriem kvality a zaisťovanie ich dodržiavania
• spolupráca pri vývoji nových výrobkov

Ak Vás oslovila pracovná ponuka našej spoločnosti, tak nás neváhajte kontaktovať.
Váš motivačný list spolu so životopisom zasielajte elektronicky na e-mail: svecovad@syrarenhavran.sk
V žiadosti uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú máte záujem.

Priložte súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Zák. č 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov: Osobné údaje poskytol priamo uchádzač v priložených dokumentoch (životopis, motivačný list, iné). Súhlasím, aby mnou poskytnuté osobné údaje boli vedené v spoločnosti Syráreň Havran a.s. pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov a následne budú zlikvidované. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo / kvalita / chemicko-technologické /

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• škola so zameraním na potravinárstvo, kvalitu, chemicko-technologické
• prax v potravinárskom ( mliekarenskom) priemysle
• prax v laboratóriu
• komunikačné schopnosti
• kritický pohľad
• schopnosť poučiť sa z chýb a analyzovať neúspech
• hygienické návyky
• zdravotný preukaz

Syráreň Havran, a.s. pokračuje v 60-ročnej tradícii výroby kvalitných syrov, ktoré nájdete vo vašich obchodoch pod značkou Záhorácky syr Havran.

Syráreň Havran, a.s. patrí k firmám zaoberajúcim sa výrobou syrov, mlieka a iných mliečnych výrobkov v regióne. Predaj produktov je smerovaný na domáci a čiastočne zahraničné trhy s potenciálom neustáleho rozvíjania sa.

Svojim zákazníkom sa snažíme poskytovať kvalitné a zdravé výrobky, pričom spracovaním prvotriednych surovín naše produkty zabezpečujú vysoký štandard. Výrobný program tvoria prevažne polotvrdé prírodné syry typu eidam, gouda, tiež parené, údené, čerstvé syry, mlieko a mliečne výrobky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 1339
905 27 Senica

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Švecová
Tel.: 034/6987163
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833190   Dátum zverejnenia: 30.11.2016