Obchodný zástupca regiónu Trnava, Nitra, Zlaté Moravce, Žarnovica, Žiar n.Hronom

SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.

Senica, Trnava, Nitra, Zlaté Moravce, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou, najneskôr však 1.1. 2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Napĺňanie stratégie firmy
- Zodpovednosť za pridelený región: Senica, Trnava, Nitra, Zlaté Moravce, Žarnovica, Žiar n.Hronom
- Predaj výrobkov portfólia Bel a zodpovednosť za plnenie plánovaných objemov u pridelených klientov
- Denne aktívne absolvovať 14 návštev maloobchodu a veľkoobchodu
- Dodržiavať denné návštevy (routingov)
- Efektívne plánovanie a rozloženie routingov
- Zaznamenávanie a zasielanie monitoringov, reportov (denných, týždenných, mesačných, jednorázových)
- Zodpovednosť za stav na maloobchode (úprava regálov) a veľkoobchode
- Komunikácia s obchodnými partnermi
- Účasť na pracovných poradách a školeniach organizovaných zamestnávateľom

• perspektívna práca v stabilnej a dlhodobo pôsobiacej zahraničnej spoločnosti na trhu, s možnosťou ďalšieho profesionálneho rozvoja osobnosti, priestor pre sebarealizáciu
• firemné auto, mobil, notebook aj na súkromné účely
• zaškolenie nového zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na obchodnej pozícii min. 1 rok v rýchloobrátkovom segmente
- bydlisko: ideálne Trnava / Nitra
- komunikácia na profesionálnej úrovni, obchodné zručnosti
- cieľavedomosť, spoľahlivosť, logické myslenie, orientácia na plnenie cieľov
- cestovanie na dennej báze.

Skupina Bel je medzinárodná rodinná spoločnosť, ktorá pretvára tradičné syrové výrobky na inovatívne produkty založené na konceptoch zábavy a jednoduchosti. Naše produkty sú chutné, zdravé, prispôsobené rozličným stravovacím návykom a atraktívne pre zákazníkov na celom svete. Business model skupiny je postavený na sile kľúčových ako aj lokálnych značiek, ktoré sú jadrom stratégie rastu skupiny. Týmto spôsobom je Skupina Bel schopná kombinovať dlhodobú víziu trvalého zlepšovania a medzinárodného rastu.

Mottom skupiny sú dve pozitívne slová - „Sharing smiles - Úsmev pre všetkých“. Optimistická vízia skupiny je zároveň poslaním pre našich 11 500 zamestnancov, ktorí sa zaväzujú prinášať „syrové dobroty“ našim zákazníkom a „podeliť sa o úsmevy“ s ich rodinami vo viac ako 120 krajinách sveta.

Každodenne sa po celom svete skonzumuje viac ako 33 miliónov porcií syra vyrobených Skupinou Bel, čo zdôrazňuje úspech Skupiny Bel a silu našich kľúčových medzinárodných značiek, ako sú Veselá krava, Kiri, Mini Babybel, Leerdammer a Boursin a taktiež ďalších 30 lokálnych značiek.

Ďakujeme vopred za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ktorý si veľmi vážime. Dôsledne zvážime každý profil. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lastomírska 1
071 01 Michalovce
ID: 1601169   Dátum zverejnenia: 4.11.2016