Advokátsky koncipient v BA v jednej z najväčších kancelárií na trhu

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
podľa rôznych údajov je ponúkaný plat v top 10-20% ponuky na trhu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovorili sme s Vašim budúcim tímom, ak by Vás prístup zaujal, dajte nám o sebe vedieť:

„U nás robia kolegovia od A po Z. Chceme vychovávať osobnosti. Naši ľudia majú priamo kontakt s klientom, tak aby vedeli veci riešiť samostatne.“

„Myslím si, že u nás si ľudia najviac vážia kolektív.“

„Ak niekto príde ohľadne finančného ohodnotenia a má rozumné argumenty, je mi to sympatické. Ešte sa nestalo, že by sme sa nedohodli.“

V skratke o náplni práce:
- najmä obchodné a občianske právo
- príprava zmlúv, stanovísk, analýz, súdnych podaní a iných právnych podkladov
- právne audity

- jedna z najväčších kancelárií na trhu so širokou pôsobnosťou
- vynikajúca príležitosť na kariérny rast a získanie širokých skúseností
- možnosť kariérne rásť
- normálny pracovný čas
- teambuildingové aktivity niekoľkokrát ročne: športové hry, lyžovačka, vianočný večierok
- mladý a dynamický kolektív
- interné školenie aby sa zdieľali znalosti a skúsenosti v rámci celého tímu
- moderné a príjemné priestory
- mobil a notebook na súkromné účely
- sick days

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Právnické činnosti

Jedna z najväčších advokátskych kancelárií na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou a širokým zameraním.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor práva v SR

Počet rokov praxe

1

- máte radi právo
- máte chuť získavať nové skúsenosti z rôznych oblastí práva
- máte komunikačné schopnosti aby ste postupne mohli samostatne komunikovať s klientmi

Skúsenosti:
- reálny výkon advokácie optimálne aspoň 1-2 roky
- nie len vymáhanie pohľadávok alebo prípisy na súd a pod.

Angličtina výhodou ale nie je podmienkou.

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3099793  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa rôznych údajov je ponúkaný plat v top 10-20% ponuky na trhu