System Engineer

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
veľmi zaujímavé platové podmienky, viac cez kontakt nižšie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš nové technologické výzvy, zaujímavé projekty, inšpiratívnych kolegov a neformálne pracovné prostredie? Chceš posilniť tím systémových administrátorov?

Firma pracuje vo vývojárskom prostredí vo viacerých oblastiach:
- Vývoj webových aplikácií
- Vývoj mobilných aplikácií
- Integration solutions
- Custom device development
- DevOps a monitoring

- Možnosť home-office
- Flexibilný pracovný čas
- Kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo vo firemných priestoroch
- Podpora vzdelávania formou účasti na konferenciách, odbornej literatúry a pod.
- Ovocie, káva, čaj a pod. k dispozícii v office
- Team-buildingy (napr. pokrový turnaj s cateringom)
- Garantovaných 100% mzdy v prípade práceneschopnosti po dobu 4 týždňov
- Priestory pre relax aj so stolným futbalom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou zahraničnej materskej firmy. Na slovenskom trhu pôsobí už 6 rokov so stále narastajúcim trendom. Hlavnou oblasťou pôsobenia je vývoj serverových a web aplikácií v zábavnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vedomosti z nasledujúcich oblastí sú vítané, no nie sú nutnosťou vo všetkých daných oblastiach:

- Linux (CentOS)
- Apache, HAProxy, nginx, Tomcat
- OpenLDAP
- DNS/BIND
- basic scripting (Bash)
- Zabbix
- OpenVPN
- Ansible, SaltStack
- ElasticSearch
- Redis / Sentinel
- ELK / Grafana
- VMware
- basic LAN/WAN/SAN/NAS knowledge
- general www/Web/email principles
- Atlassian Products:
- JIRA
- Confluence
- BitBucket

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2905895  Dátum zverejnenia: 25.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: veľmi zaujímavé platové podmienky, viac cez kontakt nižšie